Usługi transportu

Ekspresowy transport

Transportujemy towar wyłącznie dla adresata przesyłki, optymalną trasą gwarantując terminowość i bezpieczeństwo. Rezygnując z doładunków i przeładunków likwidujemy ryzyko uszkodzenia przesyłek i spowolnienia transportu.

Zobacz więcej

Całopojazdowy transport

Kompleksowo zorganizujemy transport całopojazdowy w dowolne miejsce w Europie. Do Państwa ładunku dobierzemy najbardziej optymalny środek transportu, dzięki czemu cała powierzchnia ładowna naszego samochodu zostanie zapełniona.

Zobacz więcej

Drobnicowy transport

Dostosowujemy swoje usługi do indywidualnych potrzeb klientów, gwarantując najwyższą jakość w najniższej cenie. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy nowoczesny tabor samochodów o ładowności do 1500 kg, 10 palet euro.

Zobacz więcej

Nasz cennik usług

Atrakcyjna cena transportu w relacji Polska - Włochy i Włochy - Polska oraz transport z Włoch do krajów Unii Europejskiej tylko u nas.

Formularz wyceny

Oferujemy Państwu możliwość szybkiej wyceny usługi transportowej. Wystarczy że wypełnisz formularz i poczekasz na odpowiedź.

Regulamin usług

Zapoznaj się z regulaminem świadczenia usług przewozu drogowego towarów w ruchu międzynarodowym i krajowym przez naszą firmę.