Polityka prywatności

ANIATRANS transport międzynarodowy dziękuje za odwiedzenie tej witryny i zainteresowanie naszą firmą oraz usługami. W całej naszej działalności przykładamy ogromną uwagę do ochrony danych osobowych.

Wszelkie informacje, udzielane ANIATRANS przez użytkowników niniejszej strony internetowej są uznawane za poufne i nie będą ujawniane żadnym stronom trzecim, z wyłączeniem przypadków, w których będzie to konieczne w celu świadczenia usług.

Administratorem danych osobowych jest ANIATRANS Erwin Ryszka z siedzibą w Bielawie, ul. Lotnicza 8. Dane osobowe przetwarzane są w celu kontaktu lub świadczenia usług.

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji celu przetwarzania danych. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jakie dane osobowe o Tobie zbieramy, gdy kontaktujesz się z nami?

Gdy kontaktujesz się z naszą firmą za pomocą telefonu, poczty e-mail, formularza kontaktowego lub formularza ofertowego na naszej stronie internetowej przekazujesz nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane osobowe?

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszą firmą będą wykorzystane wyłącznie w celu wykonania zlecenia lub odpowiedzi na Twoje zapytanie. W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim. W przypadku naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

W jaki sposób zabezpieczamy Twoje dane osobowe?

Komunikacja między Twoim komputerem a naszym serwerem gdy zbieramy Twoje dane osobowe, jest zaszyfrowana z użyciem protokołu SSL (Secure Socket Layer). Dodatkowo nasze bazy danych zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich.